| 11nab a întrebat:

Poți plăti la livrare de pe sephora?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da, scrie pe siteul lor ca se poate face si plata ramburs : "Aceasta modalitate de plata presupune achitarea comenzii in momentul livrarii coletului, eliberarea chitantei facandu-se de firma de curierat. "

Ai optiunea de a comanda de pe site cu ridicare din magazin, si toate comenzile mai mari de 180 de lei au transport gratuit.

| Sophieka a răspuns:

Mergi la cos dupa ce ai adaugat toate produsele pe lista din cos si vezi daca ai aceasta optiune de a platii la livrare.