| VSC10 a întrebat:

Poti sa platesti cu cardul in momentul in care iti aduce courierul comanda, sau trebuie neaparat numerar? (Fan Courier/Urgent Cargus)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Numerar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt si curieri la care poti plati cu cardul, si urget si fan au POS uri mobile, dar cred ca trebuie sa ceri special serviciul asta ca nu toti curieri il poarta cu ei.

| Holiday a răspuns:

La Fan Curier poti plati cu cardul. La ceilalti nu stiu. Posibil sa mai fie si altii care au introdus sistemul.

| Sn4k3 a răspuns:

Numerar, cu cardul platesti online.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Neaparat Cash.

| TehDevil a răspuns:

Cash only!

| ShutFickOn a răspuns:

Poti si cu cardul, dar cred ca cu cardul merge doar online.

| Ancaandra a răspuns:

Neaparat numerar. Poți plăti online și când vine coletul îl ridici fără a plăti