| Lorenzo1 a întrebat:

Fan Courier sau Urgent Cargus? Care e mai buna?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E subiectiva treaba. Sigur e ca mine "ambele si niciuna". Fiecare are avantaje si dezavantaje. Si cu totii am avut o eperienta (cel putin una) fericita si una nefericita cu ambele.

| Crackman a răspuns:

Cargus, are masina mai mica, ce inseamna ca aduce mai repede pachetul

| marinaru777 a răspuns:

FAN e destul de ok...dar cred ca nu e diferenta intre ele

| uptowngirl a răspuns:

Depinde de zona tarii. Cluj - Mures - Alba eu as vota pentru Urgent. Am avut niste meciuri destul de neplacute cu FAN curier (intarziere la livra, pachetele sparte sau incurcate, angajati nesimtitit),

| DariusAlThau a răspuns:

Fan CURier clar

| uuuUtuC1998 a răspuns:

Vecinu meu Evald