| AndreyAlpaca420 a întrebat:

Produsele care sunt pe Amazon sunt la mana a doua? Adica au fost deja folostite sau vin direct de la producator?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Produsele de pe amazon sunt produse ieftine si de calitate proasta, facute in China.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutCiobanescu a răspuns:

Depinde de produs cred, si pe eMAG gasesti desigilate, dar gen, vrei sa iei o boxa, boxa e 200 USD sau in ce ai tu setat pretu, si gasesti alta la fel, cu pret mai mic, acceasi descriere e clar ca e folosit o zi dupa rambursat