| MickeyJrNK a întrebat:

Salut,Vreau sa-mi iau ceva de pe amazon si vreau sa intreb ca daca produsele sunt la mana a doua.

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Pe amazon poti cumpara atat produse noi, cat si la mana a doua. Cand deshizi un produs vei vedea ca scrie pretul pentru cele noi (New) si pretul pentru cele la mana a doua (Used).

Indicat este sa iti iei doar produse noi. Diferantele de pret nu sunt foarte mari.

Pa.

Răspuns utilizator avertizat
| adrian1981 a răspuns:

Amazon este o firma foarte seroiasa este printre cele mai mari di lume produsele vin ambalate noi sunt si vechi dar ai optiunea de a alege cand comanzi ati specifica acolo vechi sau noi

| MickeyJrNK explică:

Multumesc!