| blablabla055 a întrebat:

Puteti va rog sa imi spuneti de unde pot achizitiona un perpetuum mobile de tipul leaganul lui newton in Bucuresti?
multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Cauta pe Google, cu siguranta vei gasi ceva asemanator cu ce doresti.

| Generalul a răspuns:

Papetariile au chestii de genul asta, dar stii si tu ca nu s-a inventa inca un perpetuum mobile adevarat happy

| blablabla055 explică (pentru Generalul):

Da, ma scuzi, ma refeream la jucaria de genul "perpetuum mobile" blushing, multumesc de informatie, o sa caut