| GRYM2 a întrebat:

Recent am descoperit site-ul Ipon.Ro si am vazut că sunt produse mai ieftine ca in Emag, Altex, Cell.ro, PC Garage, nu sunt foarte ieftine dar acolo cu 2-3-4 milioane is ok pentru mine. Întrebarea mea este daca acolo sunt produse la mana a doua sau noi sigilate.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sunt noi dar vin Ungaria. Daca ai probleme cu ce cumperi trebuie trimis inapoi la ei, si poate dura destul de mult pana primesti piesa de schimb, etc.