| Jager a întrebat:

Recomandati-mi o folie de sticla rezistenta la spargere, zgarieturi, amprente pentru S5. Pe eMag as vrea pentru ca mai iau peste 100 lei sa nu platesc transportul.

5 răspunsuri:
| SilviaA1238 a răspuns:

Orice folie de sticla iti vei pune, daca scapi telefonul cu ecranu in jos vei sparge doar folia. Ecranul nu. Daca nu vrei sa spargi nici folia atunci ia-ti husa la telefon. (In jur de 75 lei e o folie de sticla)

| vladaniel a răspuns:

Http://bit.ly/22NPoEN recomand, chiar s-a spart doar folia de sticla cand l-am scapat...pacat ca nu avea si husa

| Jager explică (pentru vladaniel):

Al meu e Samsung galaxy S5, nu iphone 5s

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda www.guardo.shop Aici poti gasi folii de sticla, de calitate si la preturi accesibile. De aici mi-am luat multe huse de telefon si folia de sticla pentru telefonul meu si am fost multumita. Bafta!