| alinrabulea a întrebat:

Recomandati-mi va rog niste siteuri cu produse SH, dar nu siteuri gen OLX sau Lajumate. Siteuri pe care sa vanda tot firme nu persoane reale. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu prea sunt.
E unul cu foarte multe haine sh (Remixshop) dar daca ma intrebi pe mine preturile alea sunt ridicole. Adica de ex un tricou si la 40 lei laughing dar arunca o privire, mai sunt si reduceri si poate iti place ceva.
In rest site-uri cu produse si in afara de haine nu am vazut...

| sierra1 a răspuns:

Ce vrei să cumperi (sau să vinzi)

| alinrabulea explică (pentru sierra1):

In mare parte chestii de tehnologie. Telefoane, calculatoare, componente etc.

| sierra1 a răspuns (pentru alinrabulea):

Vezi pe eMAG la capitolul "resigilate"

| ziftode a răspuns:

Depinde serios de ceea ce vrei sa cumperi
singurul domeniu pe care il stiu e in calculatoare, firme ca
http://www.interlink.ro
vand la mana a doua la preturi mici dar cu garantie (6 luni, dar e mai mult decat daca iei de la o persoana fizica de pe OLX)

| Ruxi942 a răspuns:

Buna.Pe mallcopii.ro gasesti produse bune, nu SH dar au preturi acceptabile. Asta daca te intereseaza pentru copii in general