| anonim_4396 a întrebat:

Repede ajutor am comandat un tricou de pe le trico si azi ma-u sunat sa-mi spuna unde locuiesc etc...

problema este ca e in loc sa le spun COMUNA SOCODOCR DIN ARAD le-am spus STRADA SOCODOR DIN ARAD!

IN LOC SA BIFEZ LA MRINEA M AM PUS LA MARIMEA L

si maine ajunge comanda ce sa fac? VA ROG spuneti-mi! FUNDA FUNDA!

P.S:nu mai am credit

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Chiar daca i-ai suna nu cred ca te-ar putea ajuta cu ceva. Ma refer ca tot acelasi colet iti aduca.
Oricum s-ar putea sa ai norocul sa nu ajunga coletul doar ca are numarul de telefon si te poate suna.
Imi pare rau pentru tine dar altadata sa fii mai atent.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Ii contactezi din nou, pe mail sau telefonic. le spui cine esti si ce ai facut si ceri sa schimbe produsul si adresa

| anaa5 a răspuns:

Asta este. va veni la o comuna care nu exista. lasa'i asa. si comanda din nou corect cu marimea potrivita.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anaa5):

Sa o crezi tu ca ii mai trimite ceva pe numele lui daca nu ridica primul colet. fa tu aia si vezi ce se intampla