| vl96cos a întrebat:

SAl. Cat ma costa taxele postale din america pana in romania pentru un telefon

2 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu am platit 15 dolari pe kg. Trebuie sa platesti si asigurare in functie de valoarea pe care o declari. Este posibil sa fie o valoare minima limita per colet. Oricum nu este foarte scump.

| Tom a răspuns:

Pai nu tr sa te coste asa mult mai mult de 20 $ nu cred.Treaba i ca nu stiu ce poti sa faci aici cu un tel din ameriaca aici. Difera si frecventa la priza nu prea poti aduce nici o aparatura electronica si nu stiu cum il decodezi. Daca vrei sa-ti aduc un iphone 4 cu 200 $ poti sa-ti iei gandultongue