| GeorgeGM a întrebat:

Sal TPU. In urma cu cateva luni am cumparat o tigara electronica cu baterie evod usb iar acum dupa ce o incarc si imi apare ca e full incarcata cand vreau sa o deschid nu porneste. Am incercat sa vad daca nu cumva e arsa lumina care indica daca e pornita sau nu dar degeaba. Poate careva sa imi dea niste pasi sau un tutorial in care sa aflu cum sa o repar? Va rog ajutati-ma happy

5 răspunsuri:
| onix33 a răspuns:

De unde ai cumparat-o? Nu ti-au dat garantie la ea? Suna si vezi

| clickkcilc a răspuns:

Apasa butonul de 5-6 ori la rand si se deblocheaza

| GeorgeGM explică (pentru clickkcilc):

Am avut 6 bateri pana acum si am apasat ca nebunu pe ea de vreo 300 de ori de cand nu mai functioneaza...dar mersi oricum

| GeorgeGM explică (pentru clickkcilc):

Am avut 6 bateri pana acum si am apasat ca nebunu pe ea de vreo 300 de ori de cand nu mai functioneaza...

| clickkcilc a răspuns:

Uite aici un clip in care iti arata cum sa o repari https://www.youtube.com/watch?v=E4nCLxr0ijo