| alin_9439 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar prietenei mele un colier... faza e ca 1. Nu stiu daca site-ul este de incredere si 2. Imi poate explica cineva cum platesc achizitia si cat mai costa transportul pana in Brasov/codlea? Funda! http://www.perfectbijoux.ro/inregistrare/quick_checkout

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

"Livrarea prin Fan Courier se efectueaza in maxim 24 ore (in zilele lucratoare), iar taxele de livrare sunt:

14 LEI pentru comenzi de pana in 150 lei
GRATUIT pentru comenzi de peste 150 lei"

"Livrarea prin Posta Romana se efectueaza in 2-3 zile, iar taxele de livrare sunt:

10 lei - ORIUNDE in tara
GRATUIT pentru comenzi de peste 150 lei"

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Da, parerea mea este ca e de incredere acel site. Poti plati cand coletul ajunge la tine(ramburs) si online. Uite mai multe detalii: http://www.perfectbijoux.ro/info/metode-plata

| alin_9439 explică (pentru Grimmjow69):

Si deci bani se platesc cand ajunge pachetul la mine?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru alin_9439):

Exact, sau cu cardul online.

| alin_9439 explică (pentru Grimmjow69):

Frate acum incercam sa fac comanda porblema e ca nu imi apare ca poate fi livrata prin posta roamna nu ai cumva idee cati bani imi ia pe livrare?

| alin_9439 explică (pentru Grimmjow69):

Deci daca eu vreau o livrare de la ei pana in Brasov si comanda e de 85 lei imi ia numai 14 lei? (scuze ca te stresez cu atatea intrebari dar e important pentru mine )

| Grimmjow69 a răspuns (pentru alin_9439):

Exact, comanda de 85 lei + 14 lei livrarea.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru alin_9439):

"Livrarea prin Fan Courier se efectueaza in maxim 24 ore (in zilele lucratoare), iar taxele de livrare sunt:

14 LEI pentru comenzi de pana in 150 lei
GRATUIT pentru comenzi de peste 150 lei"

"Livrarea prin Posta Romana se efectueaza in 2-3 zile, iar taxele de livrare sunt:

10 lei - ORIUNDE in tara
GRATUIT pentru comenzi de peste 150 lei"