| Pairoc12 a întrebat:

vreau sa cumpar un sistem genius 5.1, 5005 de pe olx, dar nu stiu cat costa transportul prin posta romana, din Brasov pana in caracal/olt

3 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Vreo 30 lei. Insa mai bine mai strangi niste bani si il iei prin curier. Sa nu cumva sa il iei facut praf

| Pairoc12 explică (pentru GicuGagicu):

Acel vanzator, nu da sistemul prin curier, il da numai prin posta, ca de bani nu e problema.

| GicuGagicu a răspuns:

Nu iti recomand sa il iei atunci. La ramburs prin curier trebuie sa dea copie dupa buletin si sa faca packing list. La posta poate sa iti trimita si un cartof.