| anonim346575 a întrebat:

Sall Am comandat ceva de pe okazii iar livrarea se face prin posta eu sunt din gorj si locuesc la sat si vreua sa stiu unde soseste coletul pe care l-am comandat?

3 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Coletul va ajunge la o posta din Gorj, dupa care va fi trimis la posta din satul/comuna in care locuiesti (presupun ca e una singura).

| Okaziiro a răspuns:

Salut ionut_2786, Coletul iti va fi trimis la Oficiul Postal de care apartii, de acolo vei putea sa il ridici in baza cartii de identitate. Daca ai nevoie de informatii suplimentare te rog sa ne scrii la suport@okazii.ro sau sa ne suni la 0374652944. O zi placuta!

| DeathReaper a răspuns:

La cea mai apropiata posta?