| Merishoor a întrebat:

Sall
Pe 14 este ziua lui maicamea
si nu stiu ce sa ii iau?
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Un buchet cu flori,o petrecere surpriza si inimioare milka
Bibelou,vaza cu flori,o bluza ceva,o poza pe care sa o pui in rama cu tine si cu ea,un parfum, sa ii faci tu un tort, sigur o sa gasesti ceva.
La multi ani mamei tale!

9 răspunsuri:
| DeathLord93 a răspuns:

O cutie de prezervative sau niste tampoane tongue

| Vickyy a răspuns:

Buna!
In primul rand la multi ani pentru mama ta!
Daca vrei sa ii iei un cadou, iai ceva util, ceva ce isi doreste.Sau pur si simplu un ghiveci cu florile preferate.Eu asta i-am luat mamei mele si a apreciat.
Esenta nu e cadoul.Esenta e sa ii daruiesti din inima indiferent cat de neinsemnat poate fi lucrul asta.Pentru ea conteaza.
Sper ca te-am ajutat. Daca chiar tii sa ii iei un cadou, iai mai bine un ghiveci cu florile ei preferate.Crede-ma o sa-i placa!

| ygr3ku a răspuns:

Ai incercat vreodata ca de ziua ei sa ii iei... toti banii din portofel?

| LittleAnca a răspuns:

Poi poti sai iei o iconita daca e crestina, un lantisor sau o bratara ar fi dragute. cercei (depinde si cum stai cu bani ) sper ca te-am ajutat.

| k1lNld3r a răspuns:

Un parfum, o floare, ciocolata, un ceas de mana sau de perete, un telefon laughing ok sper ca teram ajutat big grin.

| DarkVampire_6349 a răspuns:

In primul rand orienteazate dupa ce ii place:culoarea preferata, floare preferata de ex.Ii mai poti lua un parfum care sa aibai mirosul florii ei preferate.In caz ca nu stii care sunt preferintele ei o poti intreba, dar sa fii discret. Sper ca te-am ajutat.Bye

| andyyy97 a răspuns:

O oala noua ar fi super.Eu asa i-am luat mamei una mare albastra pictata frumos de mine din ceramica si i-am scris pe fundul oalei: Te iubesc MAXIM!

| AdiAde99 a răspuns:

Pai,poti sa ii iei un parfum deoarece femeile iubesc parfumurile sau i-ai o perche de cercei sau un lantic sau un inel sau toate 3, stii... femeile iubesc bijuteriile de asemenea.

| DudeBuster a răspuns:

Mame'i tele nu'i trebuie un cadou mare.sau din aur etc.
Poti sa ii dai si o furnica(glumesc)
Orice i'ai da trebuie sa fie din inima.
Dar,Totusi,Sa iti dau exemple de cadouri:
Un Buchet De Flori,Cu O cutie de ciocolata
O Felicitare, Cu Scrisul Tau in care ii multumesti ca este o mama buna, si pe care o iubesti mult.sau nu neaparat ce am scris eu.
Un Tricou.(eu asa i'am facut mamei si a fost foarte fericita)