| angyliviu a întrebat:

Am nevoie URGENT! de niste sugestii cu ce as putea sa ma imbrac la banchet care este peste o saptamana pe deoparte as vrea si costum dar si ceva mai lejer cum ar fi un sacou cu niste blugi (pantaloni) as dori si niste link-uri va rog mult.
Am uitat sa mantionez sunt baiat clasa a-VIII-a, inaltime 167cm, greutate 58kg! Ms mult

Răspuns Câştigător
| Here4you a răspuns:

Merge sacoul la blugi, apoi daca e cald dai sacoul jos si ramai in camasa cu patratele mici daca ai.

6 răspunsuri:
| andreyutzha a răspuns:

Ai putea sa-ti iei niste blugi negri un pic mai eleganti, cu o camasa de culoare deschisa si incaltamintea sa fie de culoare neagra.parerea mea e ca iti v-a sta bine.bafta!happy

| andreyutzha a răspuns:

Ai putea sa-ti iei niste blugi negri mai eleganti, cu o camasa de culoare deschisa si incaltamintea sa fie de culoare neagra.parerea mea e ca iti v-a sta bine.bafta!happy

| Shaddox a răspuns:

Din cate inteleg, de zbati intre formal si informal. Mergi pe costum, fara cravata, eventual cu camasa de culoare vesela cu maneca scurta. Si sacoul sa il porti deschis la 2 nasturi sus sau la unul jos.

| serafina93 a răspuns:

Buna! ai putea purta niste pantaloni (albastru inchis) cu talie inalta( http://arch2.okr.ro/......00_700.jpg ), o camasa cu maneca scurta albastra ca cerul sau alba.
sau... http://www.lauragalic.ro/235-thickbox/sacou-patricia-2.jpg cu o camasa alba pe sub :P

| serafina93 a răspuns (pentru serafina93):

Esti baiat sau fata? laughing eu am vorbit despre o tinuta pe care o poate avea o fata rolling on the floor))

| angyliviu explică (pentru serafina93):

Baiat