| WraNyusS a întrebat:

Am un iPhone 4s [ replica ] si un Iphone 3 gs [ original ] si am de gand sa le dau la schimb la Samsung galaxy s3 / Samsung galaxy note / Samsung galaxy note 2.
Dar care credeti ca e mai bun?
Dau funda la cel care arata si detalii [ le compara ]

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Galaxy note 2. Dar pe replica aia nu iti iei mult, iar 3gs-ul daca e neverlocked si in stare buna, iei cam 400-500 ron pe el. Deci va trebui sa mai pui diferenta.

| Alexino2003 a răspuns:

Păi eu aş zice să le dai pentru un Samsung galaxy note 2. De ce?! Pentru că Iphone 4S şi 3 GS nu se compară cu Note 2. Eu aşa aş recomanda. Aceasta este părerea mea. Să ceri diferenţă cam 100-200 lei. Pentru că Iphone-urile sunt cam 4.000 lei. şi Note 2 e cam 3.000. deci să îi ceri şi diferenţa. Mă bucur că te-am ajutat! happy

| ciupre a răspuns:

Eu as alege un Samsung note 2
detalii aici https://www.vodafone.ro/......y-s-3-maro
Samsung galaxy note aici...https://www.vodafone.ro/......axy-note-2
Samsung galaxy note 2 aici..amsung galaxy note 2.