| honeyyuly a întrebat:

as vrea sa comand un produs de pe amazon.co.uk vreau sa stiu cat m-ar costa transportul avand in vedere ca stau in mangalia, constanta

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de ceea ce comanzi si greutatea acestora, ca transport variaza. Poate fi 3 si 5 si 10 si poate si mai mult. Dar daca te nimeresti sa iei de la aceeasi firma va fi o singura taxa de transport, daca ei de la 3 firme diferite vei avea 3 taxe de transport diferite, pentru ca... tine cont de greutate!

| unknownn a răspuns:

Depinde si de greutate, cam 10 lire.