| iInfinityDarkness a întrebat:

Sall,TPU! Cand ar trebui sa ma sune cei de la eMAG? am facut o comanda la ora 10 dimineata si nici pana la 8:30 seara nu m-au sunat si nici email nu am primit.Are ceva daca am pus numarul de fix la comanda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine sau poimaine te suna, azi posibil sa aiba liber...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic daca ai pus numarul de fix.
Va trebui sa mai astepti se poate sa nu detina produsul in stoc, si va trebui ca ei sa comande produsul de la distribuitor.

| iInfinityDarkness explică (pentru anonim_4396):

Acolo scria ca este in stoc

| anonim_4396 a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Ok, atunci te vor contacta putin mai greu din cauza ca a fost sambata si duminica (de sambata dupa amiaza ei sunt liberi si in aceste zile se fac un numar mare de comenzi).

In cazul in care nici maine nu te-au contactat, incearca sa ii suni tu se poate ca, comanda ta sa nu fi fost luata.

Bft!

| silvershark a răspuns:

O sa primesti si email si telefon cand o sa-ti livreze comanda.
Bafta!

| iInfinityDarkness explică (pentru silvershark):

AA deci ma suna in momentul cand voi primi comanda.Eu am crezut ca trebuia sa ma sune cand am bagat-o si eram confuz, app.comanda vine joi sad