| bombasexy2 a întrebat:

Credeti ca iubitului meu i-ar placea ca de ziua lui sa-i cumpar prezervative?:d

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sigur

| Clarity a răspuns:

Borring, doar de atat ai bani?, cumpara si aia daca vrei sa faceti ceva, dar mai un cadou special...

| ramitzu a răspuns:

La atat te-a dus capul? Cumperi prezervative la un coleg de clasa de ziua lui ca o gluma si rede toate lumea te asigur (am experimentat eu) dar nu iubitului. gandeste-te la ceva romantic iar daca e un tip mai dur cumparai ceva ce stii ca isi doreste.

| Azµre a răspuns:

Mai bine îți cumperi tu o rochie de noapte mai specială și îi oferi o noapte de neuitat.

Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Daca vrei sa ti-o dea la scoica bineinteles smug

| DmxSDoG a răspuns:

=]] ii buna asta. DA >> in caz ca vrei sa il premiezi de ziua lui. altceva nu poate sa fac cu ele incat sa le umfle sa faca balonase. =]]

| Isabella15951 a răspuns:

De placut-cel mai probabil da.
Insa ai trimite mesajul "vreau s-o facem! "

| Rebelu21 a răspuns:

Nujj cumparai ce crezi ca i-ar placea depinde thu stii mai bine ce fel de persoana este cumpareai ce crezi thu cai va placea

| MandiGYHO a răspuns:

Ceva mai original n-ai gasit? -.-