| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, cine stie cand trebuie sa vina o comanda de la eMAG in cazul in care eu am facut comanda ieri pe 28

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

O comandă de la eMag vine, de obicei, în cel mult 2-3 zile lucrătoare, deci ar trebui să sosească cel mai târziu luni sau marţi.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

11 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

O sa iti vina Luni, cel tarziu marti, o sa iti dea ei e-mail sau te suna sa confirmi comanda.

| franco2003 a răspuns:

Intre 2 si 5 zile.

| MikiMIHAI1324 explică:

Am comandat o placa video si scrie ca este in stoc furnizor

| MikiMIHAI1324 explică:

Si tip comanda era,, Fan curier,,

| MikiMIHAI1324 explică:

Si imi cer scuze dar trebuie sa mai zic ca miau trimis cpnfirmarea comenzi ce trebuie sa fac cu aceasta? (si confirmarea am primit-o prin mail )

| Windwalk3r a răspuns:

Intreaba-i pe ei, sau daca le-ai dat emailu-l verifica-l

| mariutzika58 a răspuns:

Daca e curier rapid (nu stiu exact cum se spune) s-ar putea intr-o zi sau 2.

| cartofiorce a răspuns:

Depinde la ce ai dat comandă. eu mi-am comandat 2 cărți la începutul lunii și mi-au ajuns după o săptămână și ceva, dacă nu chiar 2.

| SnaKe342 a răspuns:

Salut! Cei de la eMAG probabil a trimis comanda. daca nu vine pana la ora 17:00 vine maine

| daubine222 a răspuns:

Citeste pe site scrie acolo

| Andriu_Dana_1995 a răspuns:

Pe 30 Luni sigur!