| ஐAdeஐ a întrebat:

:*; x
ce cadou i-ati cmp iubitului vostru pentru ca impliniti 1-2 luni de cand sunteti impreuna?
Cv seminfikativ IUBIRII
cel mai frumos rasp; x primeste fundita

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Lănţişoare de chei cu două jumătăţi de inimioară. http://www.crownfashion.ro/......hei-638878 Pe siteul www.crownfashion.ro colectia Love and Fun poţi găsi şi alte idei de cadouri.

| Deniisze a răspuns:

Un tablou cu o poza cu voi doi.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, eu i`as cumpara o bratara sau un lant de argint cu un medalion special, ceva semnificativ iubirii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu i-as cumpara un lantic cu o inima in care sa pui poza ta si a lui.:X:X:X ceva sa semnifice iubirea voastra:X:*:*

| xRos3 a răspuns:

Paii. Ceva personificatsmug
Un magnet pentru frigider
un pix
un breloc.
sau un tricou.big grin
bratara
un lantz
thinking altceva nu stiubig grin. sper sa iti fie de folosbig grin.