| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Vineri am comandat un calculator de la eMAG la showroom care calculatorul nu era pe stoc era numai,, La comanda".In cat timp vine comanda?

2 răspunsuri:
| blackandwhite2000 a răspuns:

Salut nu poate un termen doarece eMAG il comanda de la o alta companie in functie de timpul in care ajunge acest pc iti va veni si tie acasa. Din cate stiu eu pc de la eMAG ajunge in maxim 4 zile cu fancurier sau cv de genu dar daca e la comanda sincer poate dura si 2 saptamani. Funda?