| Bass a întrebat:

Sall vreau sa imi maresc memoria calculatorului si stiu ca pentru asta imi trebuie carduri de memorie as vrea sa imi dati voi un link pentru a vedea la cu cat imi mareste memoria si cat costa evident si pe care mi-l recomandati si sa imi spuneti de ce mi-l recomandati

Pt asta voi da o funda raspunsului corect

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

PureEvil are dreptate! Daca vrei sa-ti maresti memoria RAM desfaci unitatea te uiti sa vezi ce serie e RAM-ul s-au il decuplezi din unitate il iei frumos si te duci cu el la un service de PC-uri si-l arati la aia si eu vor sti ce cum sa-ti dea RAM-ul adica vor sti cu ce serie trebuie sa ti-l dea daca iei unu care nu-i bun ti se arde dupa-aia. Dar sa le zici cat vrei sa fie RAM-ul. Exp: ai un RAM de 2. 00 si vrei de 4. 00 le zici la aia "Vreau si eu un RAM de 4. 00"! Ei o sa-ti ceara seria! Sper ca ai inteles ceva din ceea ce a spus!big grin
Funda?

2 răspunsuri:
| PureEvil a răspuns:

Iti trebuie RAM pentru a iti mari memoria calculatorului! Nu carduri de memorie, la vista intr-adevar merge sa iti maresti memoria folosind stick-uri usb!

| EndGame a răspuns:

Pai ca sami maresc memoria la pc am nevoie de ram DA?