| Ge a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cum pot sa maresc memoria la PC nu ma refer la Ram ma refer la partitiile din C D E cum e la mine de exemplu vreau sa mai pun 100 sau 200 de GB in plus! Sunt curios cum se numeste si cam cat ar costa! Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori cumperi inca un hdd, ori il schimbi pe cel care il ai, ori iti iei unul extern (nu trebuie decat sa il conectezi prin usb si gata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi alt Hard-Disk. Costă de la 3 milioane în sus

| vladiku a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi un hard disk depinde de marimea pe care o doresti poti gasi aici mai multe modele http://www.dc-shop.ro/hard-disk_uri/

| Ge explică:

Trebuie sa-mi iau neaparat un model dupa PC meu sau orice hard-disk?