| Slothx a întrebat:

Salll! Daca un produs de pe eMAG este pe siteul lor dar este vandut de altcineva, produsul se poate gasi si in magazin?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vine doar prin curier

| JackR a răspuns:

Nu cred. eMAG ofera doar platforma online, dar cei care vand au produsele in stocul lor. Ei se ocupa si de expeditii, care se fac direct din depozite catre clienti.

| sierra1 a răspuns:

Da, se poate. Emag nu oferă exclusivitate!

| Adry05 a răspuns:

Nu, chiar am vrut sa comand in showroom un produs de pe Emag vandut de alt magazin si mi-a scris clar ca se poate trimite doar prin curier si trebuie sa platesc eu transportul.