| vLd a întrebat:

Sallllll TPU auziti cine stie cum sa-mi fac la messenger sa-mi ramana scrisul de ex: Comic Sans MS 12 B?

Adica in sesul ca dar imi fac scrisul rosu cu negru ingrosat de marime 12 cum sa fac sa-mi ramana salvat asa pentru ca daca iesi din convorbire si intri in alta convorbire se shimba plzz help
funditaAAA!

Răspuns Câştigător
| roxy4dark a răspuns:

Dai pe messenger (langa actions, help etc.) la preferences dup dai pe appearance si change fonts & colors
iar acolo iti alegi ce font vrei, marimea si daca Bold si astea
funda?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Messenger-preferences-apearence-change fonts and color, apply si ok big grin

| AleandraIleana98 a răspuns:

Dai pe bara susu la messenger- preferences-appearance si dai unde scrie change font &colors(dedesubt de sckin). Alegi tipul de scris culorile si dai ok. Sper ca te-am putut ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ales trebuie sa o faci de fiecare data sorry imi dai fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Bulinăăă a răspuns:

Iti psun eu cum

dai la lista si dai pe cineva ca sa iti apara unde e buzzul si celalte apoi dai pe T`ul acela si apoi pe chestia aia oclorata de acuarele apoi dai pe al 2 lea scris color effects iti alegi culorile si bifezi always use colors effects apoi daca vrei sa iti ramana marimea 12 o te duci sus la lista si dai la messenger apoi dai la preferences apoi aparance apoi dai la change font & color nu pui nici o culoare iti alegi scrisul si marimea dai apply si ok apoi mergi iar unde este T`ul acela si faci din now iti alegi culorile dorite bifezi Always... etc si Ok si gata iti va ramane tot timpul asa!

Bafta!:*

| Beykutza a răspuns:

Da dar trebuie sa o faci de fiecare data asta e...si pe mine ma enerveaza! funditaAAA!?