| Brunette_8451 a întrebat:

Saluthappy! Am si eu o intrebarebig grin.Cum fac sa schimb fondul, scrisul din lista.Adica toti prietenii sa mi apara intr un anume fel scris.De exemplu mai ingrosat sau ceva de genul astahappy in stil comic sans MS... vreo idee?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ctrl a răspuns:

Ah, stai. am gresit.Dai tot la messenger-> prefences->appearence si undeva scrie fond and color for online contacts. Langa el scrie Tahoma(8) [presupun]. Apesi pe el si iti alegi de acolo ce font, ce marime si ce culoare vreibig grin Scuze pentru raspunsul anterior whistling

3 răspunsuri:
| Ctrl a răspuns:

Dai sus unde scrie Messenger->Preferences->Appearence->Change Fonts &Colors.Iti alegi ce font vrei, ce culoare si dupa dai okhappy

| noone3239 a răspuns:

Dai sus la messenger->preferrences->appearences->change fond and color

| Brunette_8451 explică:

Multzambig grin