| IustinaSiAtat a întrebat:

BUNA TPU! am o intrebare.la messenger imi fac scrisul cu comic sans...si cu niste cuori dar cand inchid fereastra si deschid alta sa vb cu altcineva nu imi mai apare scrisul pe care eu l-am pus si trebuie sa il pun din nou.cum fac sa imi ramana scrisul asa cum vreau? plz.help

Răspuns Câştigător
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Dal la messenger dupa aceea la preferance si itu arata acolo la apparance la chengi fond and colors si acolo iti arata chestia cu culorile si faci toate casutele alea culoarea dorita dai apply si dupa aceea ok si gata! sper ca ti-am fost de ajutor si ca ai inteles... fundita?big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| daiana a răspuns:

Pai te duci MESSENGER => PREFERENCES=> APPEARANCE=> change fond and colors si dupa ce pui culoare, scrisul si marimea dai pe OK.
gata. :*
sper ca te-am ajutat. big grin