| ღRαmøOoღ a întrebat:

La messenger vreau sa salvez scrisul "Comic Sans Ms " si cu culoarea am rezolvato vreau sa scriu ingrosat si intr-o parte ...cum salvez tot si felul scrisului si culoarea si tot? mersi;... funda

Răspuns Câştigător
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Pai
dupa cum stii intri la Messenger-->Preferences-->Apparenece-->Change font & colors...-->dupa ce ai ales etc etc apesi pe "ok" si dupa ce ti s-a inchis fereastra ramane cealalta no inkizi apesi jos pe "ok" din nou ca sa se salvezewinking cp:X:*

1 răspuns:
| Anonima007 a răspuns:

Pai daca vrei asa intrii la Messenger-Preferences-Apparence-Change font& colors. Dupa ce ai ales cum vrei culoare, scris apesi ok si dupa ce ti s-a inchis aceea fereastra ramane cealalta.Dar pe cealalta nu o inchizi ci mai intai apesi jos ok si gata!happyFundabatting eyelashes? Nu am multesad