| aandrei1312 a întrebat:

Sallluuut!

Am gasit un Playstation 5 pe Flanco la un pret de 3400 Lei, dar pe eMag este 3600 si este practic identica oferta. A comandat cineva de pe Flanco? Nu prea am facut cumparaturi de acolo si nu stiu daca sunt seriosi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flanco sunt printre cei mai vechi de pe piata cand vine vorba de electronice si electrocasnice din Romania, eu as avea incredere in ei daca as fi in locul tau

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2879 lei costa in uk PS5. flanco nu da teapa, are garantie dupa lege in caz ca pateste ceva consola. 2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cumpărat niciodată de la Flanco dar dat fiind prețul mai convenabil, în locul tău aș alege să achiziționez Playstation-ul de la ei.