| ABCDA a întrebat:

Am comandat de la eMAG un telefon si voiam sa stiu daca sunt seriosi. I-au facut cuiva probleme cei de la eMAG? multumesc happy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu mi-am luat acum 9 luni de la ei un telefon si au fost foarte seriosi, a doua zi curierul era la usa.Telefonul era sigilat cu toate accesoriile si nu am avut niciodata absolut nicio problema cu el, merge perfect si azi. Dupa parerea mea este cu mult mai avantajos sa comanzi de la eMAG decat sa iei din magazine aceleasi produse la preturi exorbitante.

| Dulcika50 a răspuns:

Chiar sunt seriosi! Si eu am comandat telefon la eMAG si a fost totul ok! Telefonul era in perfecta stare, neatins iar termenul in care au zis ca mi-l aduc...chiar s-au tinut de cuvant.

| BeeaDeea a răspuns:

Eu mi-am luat un aparat digital si l-am primit
Sunt seriosi, poti avea incredere in ei (din moment ce da reclama si la tv) n-au cum sa insele lumea
Bafta