| Immjustalittlecupcake a întrebat:

1.Ce părere aveţi despre produsele de la Yves Rocher? Sunt mai bune decât cele de la Avon sau Oriflame?
2.Am făcut o comandă de la Yves Rocher şi vreau să ştiu în cât timp a ajuns coletul la voi.

3 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

In cel mult 7 zile lucratoare ar trebui sa soseasca in mod normal, cel putin la mine asa s-a intamplat...acum depinde de la persoana la persoana de calitatea caror produse sunt mai multumiti, poate eu iti spun ca mie imi place sunt super produsele de la avon dar tu esti mai multumita de cele de la Yves Rocher asa ca...

| mariutza21 a răspuns:

1. Cele de la Yves Rocher sunt naturale si miros fain si sunt super bune. Mie imi plac mai mult astea.
2. Ar trebui sa ajunga intr-o saptamana,, max 10 zile lucratoare.

| LoredanaAna45 a răspuns:

Yves Rocher este o firma de calitate foarte buna cu produse fabricate in Franta. Am sute de produse Yves Rocher si toate si-au facut efectul. Coletul imi ajunge in 7 zile lucratoare. sau chiar mai putin.