| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Produsele de la avon sau yves rocher sunt mai bune?
:* big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Produsele de la Avon nu sunt strălucite, prefer pe cele de la Yves Rocher.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Nu am nimic d la yves rocher si nici nu am incercat dar nici produsele d la avon nu mi s par bune...adica au unele produse care nu mi s par diferite de altele care sunt mult mai ieftine:d

| stiiix a răspuns:

Mama e cosmeticianhee hee si lucrand in acest domeniu, cu multe experte a spus ca unele din cele mai proaste produse de cosmetica sunt cele de la avon. Acum depinde si de cum te vei impaca tu cu ele.

| Sarucka a răspuns:

Salut!

cele de la yves sunt groaaaznice de exemplu...ne-am gandit toate fetele din clasa sa ne luam corector de cosuri si toate am avut iritatii in afara de unahappy

deci cele de la avoon sunt cele mai "sanatoate"

iti recomand parfumul far awai eee... duuper

Succes!

Ps.:imi dai pls o fundita mik mik ca am nevoiebig grin

| Ancutss30 a răspuns:

Nu sunt stralucite niciuna nici altawinkingPoti intreba o farmacista sau un vanzator de cosmetice.Totusi recoman Yvea Rocher si Oriflamewinking

| arekussa a răspuns:

Cele de la yves rocher sunt naturale iar / in legatura cu cele de la avon 50-50...

| Hugulets a răspuns:

tongue. Sunt bune. dar credd. ca cele mai bune. le gasesti la farmacie. Bafta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Yves Rocher big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune produsele, cred ca am doi ani de cand folosesc dar sunt exceptionale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele yves rocher cu siguranta sunt mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt legiuitoare: produsele de la Yves Rocher nu sunt bune deloc iar catalogu parca ar fi o revista de biologielaughingrolling on the floor. Produsele de la avon sunt mult mai de calitate si mai bune decat cele de la Yves Rocher.