| Jqprszo1 a întrebat:

Salut,Am 15 ani imediat 16 ani si as dori sa ii comand prietenului meu de ziua lui un vape kit de pe emag.Comanda vreau sa o fac cu cardul si sa imi ajunga in easybox. Oare ma suna emagul sau primesc ceva mesaj pentru confirmare?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Comanda se plateste cu cardul, nu o faci cu cardul. Ai card la varsta asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, pentru ca nu ai varsta legala sa poti sa comanzi vape-uri!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Primești mail când faci comanda, SMS și mail când ajunge

| Wr3nch a răspuns:

Primesti sms si email cand ajunge. Pentru sms trebuie sa treci nr in contul eMAG.

| Sophieka a răspuns:

Nu stiu cum la varsta asta ai card... Si pacat pentru ceea ce faceti...Veti fi o adunatura de neinsemnati peste cativa ani (nu ca nu ati fi deja) care se imbraca smecher, fumeaza, eventual vor conduce ceva bmw-uri si vor face umbra degeaba pamantului.

| Wr3nch a răspuns (pentru Sophieka):

Si ce relevanta are asta pentru intrebare? laughing) poti avea card de la 14 ani, nu e mare minune.

| Sophieka a răspuns (pentru Wr3nch):

Cand eram eu minora, nu era posibil asa ceva. Nu stiam ca poti detine card si daca esti minor... Card de alocatie?!

| Anonimul151 a răspuns:

Vei primi notificare că comanda ta a ajuns la easy box. Prin sms vei primi un cod ( pe care îl vei tasta acolo ), sau vei scana codul qr ( în mesaj vei avea un link pe care îl vei accesa și vei găsi codul, și codul qr ). După ce scanezi, sau tastezi codul scris în acel mesaj, plătești cu cardul și ți se deschide ușita lokerului unde e coletul tău.