| StefNN a întrebat:

Salut, am 15 ani si ma gandem sa imi cumpar niste blugi de pe net, dar marimea pleaca de la 26 in sus, imi poate estima cineva o varsta la care ar putea fi cuprinsa marimea aceasta?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Ok..cate kg ai

| StefNN explică (pentru FatUglyVirgin):

Am 53 kg big grin

| StilulMasculin a răspuns (pentru StefNN):

De regula aici intra si inaltimea ta. Suna te rog la magazinele online unde ai vazut blugii sa iti recomande o marime.

| irbis96 a răspuns:

Pai eu port 28, am 18 ani si sunt cam slabuta. Cred ca ti s-ar potrivi 26 (dar mai bine cumpara din magazine)

| Treistariustar a răspuns:

Da cam 26 e marimea, uite aici niste blugi de la Puma nu foarte scumpi. http://bit.ly/1wTrF6M

| ГЭOPГИ a răspuns:

Marimea 26 pentru kg tale