| Emi_Emi_1992 a întrebat:

Am comandat astăzi la 17:00 un colet cu BMX prin fan courier în cât timp îmi poate ajunge, îmi ajunge intr-o zi dacă eu sunt în Todireștii jud Iași, și el e în Ramnicu Vâlcea _

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca l-am comandat azi si ai precizat livrare la domiciliu adica la tine acasa si nu la un sediu din Iasi iti vine chiar maine la usa big grin

| Emi_Emi_1992 explică (pentru anonim_4396):

Cum adică, Eu am comandat azi bmx/u, el l-a pus la Fan courier la i-am spus adresa strada etc, și aștept să vină. poate veni mâine?

| Emi_Emi_1992 explică (pentru anonim_4396):

Aa, mulţumesc îmi vine acasă coletu, nu trebuie să il iau