| qieiqpalz a întrebat:

Salut, am comandat de pe eMAG acu 3 zile ceva.Mi-a aparut pe eMAG ca a ajuns la curier si zicea ca ieri trebuia sa ajunga dar eu nu am primit nici mesaj nici apel nici pe yahoo nimic de la curier. Oare sa mai comand o data?

4 răspunsuri:
| Mariusflorin2341 a răspuns:

A ajuns la curier dar nu a plecat curierul de dimineata vei primi un mesaj in ziua in care curierul iti va aduce coletul, asa mi s-a intamplat si mie, data de estimare era pe 12 martie dar a venit pe 13 si mie imi zicea ca coletul este in curs de livrare o sa primesti un mesaj ai rabdare!

| ShadowLoleris a răspuns:

Nu mai comanda încă o dată, să nu-ți vină două comenzi!
Vezi ce cod are comandă pe care și dat-o și sună la eMAG

| qieiqpalz explică (pentru Mariusflorin2341):

Daca nu vine pana luni pot comanda inca o data?

| Lioana a răspuns:

Ai rabdare ca va veni comanda ta. Daca e expediata prin Cargus nu te astepta la promptitudine. Eu am asteptat o saptamana dupa ce mi-a aparut pe contul eMag ca produsul a ajuns la mine in oras.