| lc13cm3 a întrebat:

Am comandat ceva de pe eMAG joi(ieri adica) si ieri, mai tarziu zicea ca ajunge in cateva zile. (Azi nu am mai primit nimic de la ei.) Ajunge pana, cel tarziu, luni?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

E posibil doar ca au zis ca coletul va ajunge in câteva zile, posibil in cursul săptămânii următoare depinde de starea vremii!

| Marycel a răspuns:

Salut, comanda vine prin urgent cargurs în ziua când va veni curierul dimineața în jurul orelor 9:00 - 11:00 vei primi un sms că te va căuta și te va suna când e prin aproprierea zonei tale, deci înainte când ai făcut comanda trebuia sã te sune cineva de la Centralã, și îți va confirma comanda dacã ai făcut comanda seara te sună a 2-a zi dimineața, dacă nu tea sunat pânã acum uităte pe la email-uri sau intrã la contul de pe eMAG și uitãte la Comenzile Mele și vezi dacã comanda ți-a fost confirmatã, Fundã?

| lc13cm3 explică (pentru Marycel):

Este confirmata
Dar nu m-a sunat.

| lc13cm3 explică (pentru Marycel):

Scrie ''Produse predate curierului''.

| lc13cm3 explică (pentru Marycel):

Am primit email atunci pentru confirmare.

| Marycel a răspuns (pentru lc13cm3):

Va ajunge cel târziu săptămâna viitoare pentru cã duminica unele firme au liber, deci așteaptă sms-ul, fundă?