| Ionuț346546 a întrebat:

Salut! Am comandat o pereche de căști wireless de pe eMAG dar nu mi se potrivesc și imi cad din ureche oricum le-aș pune și orice dop aș folosi.Intrebarea este pot să le dau retur și să-mi iau banii inapoi? Pentru ca Altex de exemplu nu accepta returul pentru ca sunt considerate produse de igienă, și mă gândesc că la eMAG or fi alte reguli.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai depasit 14 zile de la primire le poti returna si sa primesti altele sau pretul.
Chiar mi se pare ca la eMag este posibil sa le returnezi in 30 de zile, dar vezi pe site-ul lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ești în perioada de retur le poți da înapoi. Am făcut de mai multe ori retur la căști la eMag

Răspuns utilizator avertizat