| Blabbloop a întrebat:

Buna! Am comandat niște casti JBL wireless in ear de pe eMAG, însă după cam doua saptamani una dintre ele nu are sunet, chiar dacă se conecteaza, oare pot fi returnate și dați banii inapoi?

Răspuns Câştigător
| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Intri in cont la eMAG si fie le trimiti in service sau fie retur produs dca constata ca e defect din fabricatie o sa iti dea bani inapoi

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primele 30 daca au fost livrate de eMag sau 14 de furnizori eMag, ai incercat pe mai dispozitive?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi in contul eMag dacă încă mai ai drept se retur. Dacă ești client genius sigur ai

| carevaescu a răspuns:

In primul rand, încearcă să le conectezi pe alt dispozitiv - un alt telefon sau laptop. Daca persista, fa retur din contul eMAG