| Fabiano21 a întrebat:

Vreau sa returnez niste casti wireless in-ear luate din altex, nu se mai conecteaza la laptop. Imi pot primi banii inapoi? Nu sunt interesat sa primesc alta pereche

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin acest serviciu, clientii ALTEX pot returna gratuit in termen de 14 zile calendaristice produsele cumparate din magazinele din reteaua nationala ALTEX si de pe www.altex.ro conform Termenilor si Conditiilor de retur prevazute in prezentul Regulament.
Detaliile le gasesti pe site.ul lor: https://altex.ro/renuntarea-cumparare/pag/