| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am comandat o pereche de ochelari de soare Ray-Ban, pentru ca am nevoie de ochelari de soare si nu mai voiam sa cumpar perechi la 30 de lei care sa se zgarie in cateva zile. Ochelarii au fost in jur de 400 de lei.Credeti ca merita investitia, avand in vedere ca intentionez sa sa ii folosesc ani buni de acum incolo?

1 răspuns:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Da atata timp cat i-ai comandat de unde trebuie avand in vedere ca ochelarii de soare ray-ban sunt pe toate drumurile si foarte multe site-uri, risti sa cumperi o pereche FAKE care se deterioreaza in prima luna de purtare..merita investitia atata timp cat ai grija la purtare si pastrare.