| BroSafarii a întrebat:

Am comandat online un produs de pe Altex (ieri).
Cand ma uit la comenzile mele scrie la comanda "confirmata integral".
La ce se refera "confirmata integral"?
Mai trebuie sa fac ceva?
Imi va fi livrat produsul?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Strepix a răspuns:

Inseamna ca a fost confirmată comanda, urmând ca pachetul sa fie trimis către curier. Vei fi contactat de acesta în ziua livrării.

1 răspuns:
| BroSafarii explică (pentru Strepix):

Multumesc, am primit email de la ei la ticketul creat de mine, "comanda a fost plasata". Am mai primit un email si mi-au spus ca coletul este la firma de curierat, Il pot urmarii prin AWB, pe cei de la urgent cargus.
Numai bine!