| DareToZlatan a întrebat:

Salut, am comandat recent ceva de pe woomie si am apasat confirmare de 2 ori, deci am primit 2 emailuri primesc cumva de 2 ori comanda?

3 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Hello =^.^=
Mai mult ca sigur c-o vei primi de doua ori. Intereseaza-te daca nu e prea tarziu sa anulezi una dintre comenzi. Suna-i sau trimite-le un mail in care sa le explici problema si le-ai putea spune ca ai o conexiune la internet destul de slaba si nu iti aparuse prima data confirmarea comenzii, iar la final ai primit mesaj cum sa ai confirmat doua comenzi.e doar o parere. Incearca si vezi ce reusesti.
Bafta

| Şerb_Răzvan_1997 a răspuns:

Da,deoare ai apasat de 2 ori! Ai comfirmat cele 2 emailuri sau doar unul?

| Irina_Bianca_2001 a răspuns:

Raspunsul este da.