| Twyti a întrebat:

recent am comandat niste manusi de box de pe Allshops.ro, am primit emailul de confirmare, am intrat pe el si mi'au zis acolo mai multe chestii dar nu si cand va veni comanda... vreau un raspuns de la cineva care a mai comandat de pe acest site. Cand va veni comanda?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Http://www.allshops.ro/contact/
Trimite un mesaj aici și vei afla.

În general durează maxim 7 zile, dar normal ar fi să ajungă în 24-48 de ore.

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Va veni sigur la termenul limita!
Sper ca ti-am fost de folos!
Funda?

| Twyti explică:

Vreau raspunsuri in conformitate cu site-ul in cauza

| Moser a răspuns:

Sunt niste excroci!
Eu am comandat o masina de tuns care pe site scrie ca e made in Germay si mi-au trimis o chinezarie si il sun pe ala care mi-a trimis-o si ma minte ca un excroc.
Eu le-am trimis-o inapoi sa imi returneze banii 79lei si imi spune ca a aruncat-o si ca mi-a trimis banii.Vand chinezarii si sunt excroci!(0744) 288 157...Asta e numarul celui care m-a excrocat, acuma ma mintw ca lucreaza la EMAG