| Razvand26 a întrebat:

Salut, am cumparat din altex un xbox one 2 si un joc forza horizon 4 xboxul l-am prins la 800 lei si forza la 200 lei, aveti idee daca se fac comenzi in perioada asta? Si daca da, cand mi-ar ajunge comanda?

3 răspunsuri:
| Moti452 a răspuns:

Depinzand de site... Unele inca accepta comenzi si iti pot veni de la 3 zile pana la 2 saptamani. Trebuie doar sa cauti un site bun.
Fundita?

| Razvand26 explică (pentru Moti452):

Altex e site ul si am mai intrebat persoane si mi au spus ca cam sapt asta ar ajunge

| Moti452 a răspuns (pentru Razvand26):

Altex e un site care nu prea amana. Sigur iti va ajunge. Daca nu mai ajunge suni si le explici, iar ei iti vor explica care e problema.