| TheMadKing a întrebat:

Salut, am cumparat o boxa portabile de 120 de lei are 4000 mah si difuzoarele au 8W, este ok la acest pret asa boxa?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă se numeşte JBL, Sony, Bose - e mai mult decât ok!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa te lauzi sau ce? Daca tie iti convine de ce ai nevoie de parerea altora?

| TheMadKing explică (pentru sierra1):

Se numeste jbl mini extreme k5+

| TheMadKing explică (pentru darrio2007):

Nup, nu vr sa ma laud doar am vrut sa vad si parerea altora

| raz0000001 a răspuns (pentru sierra1):

Brand-ul nu e un criteriu suficient cand cumperi ceva, daca vrei sa fie alegerea cea mai buna.

| sierra1 a răspuns (pentru raz0000001):

Dacă vrei cea mai bună alegere, prima dată interesează nimic altceva decât brandul

| raz0000001 a răspuns (pentru sierra1):

Inseamna ca poti fi fraierit/a foarte usor daca cumperi doar dupa acest criteriu. Dar da, in cele mai multe cazuri brandurile celebre ofera cea mai mare calitate.

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

"Dar da, in cele mai multe cazuri brandurile celebre ofera cea mai mare calitate."

mulţumesc