| AnDrEi12365 a întrebat:

Am dat o comanda pe aliexpress dar am scris decat București si codul poștal, iar eu stau intr-un sat de langa București poate fii vreo problema?

Răspuns Câştigător
| AlienThor a răspuns:

Normal ca are, nu o sa ajunga comanda aia in veci la tine.
Ia o factura din casa si vezi ca ai adresa acolo.
Sa stii pe viitor.
Iar pe aliexpress sa dai ca n-a ajuns comanda la tine dupa ce trece termenul care e notificat acolo (dar nu mai devreme de acea zi) si o sa-ti iei banii inapoi.

Success.

| AnDrEi12365 explică (pentru AlienThor):

Dar am vorbit cu vânzătorul si a spus ca atâta timp cât codul poștal si numărul de telefon e corect, va ajunge...

| AlienThor a răspuns (pentru AnDrEi12365):

Teoretic da dar practic POSTA ROMANA e varza!

| AnDrEi12365 explică (pentru AlienThor):

Asta stiu dar nu vad de ce nu ar ajunge odata ce am codul postal si nr de tel bun.